Valmistasime kaks dekoratiivsete tammepuidust taladega trepikomplekti

Olukord

Meiega võttis ühendust klient Rootsist. Ta lõpetas oma majas remonti ja kavandas treppide paigaldamist. Ta saatis meile DWG joonised ja päringu astmete ja dekoratiivtalade valmistamiseks, mis pidid täitma trepipiirete ja välise kaunistuse eesmärki. Oli vaja arvutada kahe komplekti maksumus - kliendile ja tema naabrile.

Ülesanne

Kõik trepi detailid pidid olema tammepuust. Meilt nõuti osade mõõtu lõikamist, hoolikalt lihvimist ning vajalike väljalõigete ja raadiuste tegemist. Pidime astmed katma OSMO õliga.

Projekti keerukus seisnes selles, et mõlemal trepil oli keerlev U-kujuline kujundus. 72 astmest oli paljudel spetsiifiline suurus. Omad võlud olid ka treppi raaminud tammepuidust taladel. Vaja oli teha kolm erinevat mõõtu, kogupikkusega 5000 meetrit (!). Klient kattis talad omal jõul.

Otsus

Kõikide mõõtmete kokkuleppimiseks kulus umbes kaks kuud. Klient reageeris väga kiiresti ja oli valmis kompromissideks, mistõttu muutsime astmete paksust 45-lt 40 mm-le ja mitu talaosa. Sellega säästis klient märkimisväärse summa raha.

Töö käigus nõudis klient ka püstikuid; lisasime need ilma probleemideta tellimusse.

Astmete jaoks kasutasime tammepuidust mööbliplaati 40 mm ja püstikuteks 20 mm paksust materjali. Vajalik materjal astmete jaoks oli meil laos olemas; meie peamine b2b klient võttis tootmise üle.

Mis puutub taladesse, siis siin oli kogus enneolematu. Talade valmistamisel kaasasime kõik võimalikud töövõtjad

  • Suurema osa sellest valmistas Lõuna-Eesti tehas
  • Ukrainas asuv ettevõte tootis osa
  • Ülejäänu tegi töökoda Tallinnast

Tulemus

Astmete ja talade valmistamiseks kulus umbes kuu – lasti ettevalmistamiseks ja saatmiseks veel kaks nädalat.

Kolme kuu ja umbes 100 kirjaga täitis meie ettevõte tellimuse. Tänu kliendi tehnilisele taiplikkusele leppisime muudatused kiiresti kokku.

Kuus kuud hiljem, kui tellija töövõtja treppi paigaldas, saatis klient info, et oleme teinud vea kolme astme suurusega. Tegime kiirelt kliendile uued astmed ja saatsime need Rootsi.

Klient jäi tellimusega rahule ja tellis mõne aja pärast meilt laua.

×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.