Teenused

Hinnapakkumise saamiseks saatke meile oma päring aadressile [email protected]

Või kasutage lihtsalt artikli lõpus olevat kontaktivormi.

Stragendos pakutavad teenused:

Kilbi lõikamine

Kilbi lõikamine

Mis tahes kilpi, mida meie veebisaidil näete, saab teie soovitud suurusesse lõigata.

Hind sõltub kilbi mõõtmetest (mida suurem - seda kallim), kaalust ja vajalikest võimalustest.

On kaks võimalust:

  • "must detail" tähendab, et lõikame käepärase ketassaega toote 2 või 3 osaks. Sel juhul on toote mõõtmed umbes +- 2-5 mm vajaliku lõpliku mõõtmeni.
  • "puhas formaat" tähendab seda, et me kasutame toote lõikamisel formaatsae abi. Sellisel juhul on teie detaili mõõtmed peaaegu täpsed.

Kilbile aukude tegemine

Kilbile aukude tegemine

Kui teil on vaja valamu või muude tarviliste detailide jaoks auke, saame kilpi teha vajalikud augud. Valamu šabloon on väga teretulnud.

Ühenduse loomine kilpide vahel

Ühenduse loomine kilpide vahel

Mõnikord on vaja teha 4 meetrit lauaplaati, kuid materjali pikkus on ainult 2 meetrit. Või teil on L-kujuline köögilaud ja soovite, et need osad oleksid kindlalt ühendatud.

Sellistel juhtudel saame osade vahele paigaldada spetsiaalse ühenduse.

Kahe kilbi liimimine

Kahe kilbi liimimine

Peamiselt on kõigi meie sortimendi kilpide laius 650 ja 1000 mm. Ent mõnel juhul on vaja mittestandardseid laiusi: 780, 830, 920, 1020 - kõik, mida võite ette kujutada. Sellisel juhul liimime teile mittestandardse laiuse.

Hind sõltub teie soovitud toote mõõtudest ja paksusest.

Lihvimine viimistluseks

Lihvimine viimistluseks

Kõik meie kilbid on lihvitud 180 liivapaberiga. Need ei ole krobedad, kuid kilbi viimistlemiseks õli või lakiga sellest ei piisa. Parema lõpptulemuse nimel tuleb enne viimistlemist kilpi lihvida. Männi taolisi okaspuid võiks käsitsi lihvida. Kuid lehtpuude, nagu saar või tamm, lihvimiseks on palju parem kasutada lihvimismasinat.

Raadiuste tegemine

Raadiuste tegemine

Kõigil kilpidel on sirged servad ja nurgad. Sellised nurgad on teravad. Selleks, et liimpuitkilp oleks lauaplaadina või trepiastmena kasutatav, on vaja nurki ja servi pehmendada. Nurki ümardame täpselt  vastavalt teie eelistustele.

Viimistlus lakiga, õliga

Viimistlus lakiga, õliga

Mis tahes liimpuitkilp tuleb viimistleda õli või lakiga. See takistab puidu kumerdumist ja veest tingitud probleemide tekkimise eest. Kindlasti muudab see lauaplaadi või trepiastmed väga kauniks.

Viimistluse hind sõltub:

  • Värv - lihtsad, looduslikud värvid on odavamad ja keerulised paatinaga toonitud värvid on kallimad
  • Mõõtmised ja paksus. Suured kilbid on rasked, nii et mis tahes töövõtte tegemiseks vajatakse kahte inimest, kes oleksid protsessi kutsutud.

Pakendid pikamaatranspordiks

Pakendid pikamaatranspordiks

Kui teie valmistootel või kilbil on teie juurde jõudmiseks ees pikk reis, pakume usaldusväärset pakendit.

Standardpakend on tarnehinna sees. Kui teil on tarvis just teie tellimuse jaoks kohandatud pakendit, pöörduge arvutuse saamiseks meie poole.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine

Stragendol pole kohaletoimetamiseks oma veokeid. Teeme koostööd mitme transpordiettevõttega, kes pakuvad konsolideeritud vedusid. Kõiki üksikasju veoste kohta võib leida jaotises «Tarne».

Paigaldus (ainult Harjumaal)

Paigaldus

Kui vajate Stragendost ostetud valmistoote paigaldamist, pöörduge meie poole. Meie paigaldajal on palju kogemusi ja vähe vaba aega. Teenust saame pakkuda ainult Harjumaal.

×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.