Tüübid kvaliteedi liimpuitkilbid

A/B, A/C, B/C - Mis vahe on?

A/B - kõrgemat sorti kvaliteet, tavaliselt kasutatakse mööbli ja trepiastmete valmistamisel. "A" tähendab, et üks külg on puhas ilma suuremate defektideta. Kus on lubatud ainult üksikud väiksemad oksa kohad ja kerge lamelli tooni erinvus. "B" tähendab, et teisel pool kilbist on lubatud, natuke suurem tooni erinvusega lamelle ja suuremad oksa kohad, kui A küljel.

"A"' kvaliteet

Külg А

A/C - üks kilbi pooltest on "A-kvaliteediga" nagu kirjeldatud eelnevalt aga teine külg, alumine pool kilbist( näiteks: alumine pool astmest, lauast, töötasapinnast jne, kus külg jääb osaliselt või täielikult varjatuks) on "C" kvaliteediga, kus on lubatud natuke rohkem lamelli tooni erinevusi ja oksa kohti, kui "B" klassil.

"B"' kvaliteet

Külg B

Kui Teid puidu loomulikud erinevused ja defektid ei häiri, siis võite vabalt valid B/C või Rustic kvaliteediga materjali. Õige töötlusega kaovad sellised defektid üldpildis osaliselt või täelikult, lisades lõpptootle väga huvitava mustri.

"C"' kvaliteet

Külg C

×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.