Kasutamise Reeglid - Liimpuitkilp

On olemas liimpuitkilpide ladustamise ja nendega töötamise reeglid. Siit leiate teavet puidust lõpptoodete omaduste ja nende kasutamise kohta.

Sissejuhatus

Liimpuitkilp on valmistatud puidust. Sõltumata liigist on nende kilpide sisemine niiskusetase 8-12%. See on puittoodete valmistamiseks optimaalne niiskus. Paneel on liimitud siseruumides kasutamiseks sobiva D3 liimiga.

Puit on looduslik ning elav materjal, mida mõjutavad keskkonnategurid. Sõltuvalt õhuniiskusest võib puit absorbeerida või desorbeerida vett. See toimub seni, kuni toode on kaetud lakiga või õliga.

Seetõttu on liimpuitkilpidega töötamisel mitu kasutusjuhendit. 

Nende järgimata jätmine võib põhjustada deformeerumist (nihkumist) või tagumiste otsade kontrollimist.

Sellised probleemid on peamiselt tingitud niiskuse muutustest transpordi ja ladustamise ajal kohtades, kus on kõrge või vastupidi madal õhuniiskus.

Liimpuitkilpide peamised säilituseeskirjad:

1. Toode tuleb täielikult pakendada.

Liimpuitkilbid

2. Ärge pakkige liimitud plaati lahti kohe pärast tarnimist. See peab „aklimatiseeruma” toatingimustega. Eriti kehtib see talveperioodil, kui pärast transportimist madalatel temperatuuridel viiakse toode sooja ruumi ja probleemid on vältimatud, kui toode koheselt lahti pakkida.

3. Ärge hoidke liimpuitkilpi väga niisketes ruumides, kus teostatakse „märgi” remonditöid, nagu krohvimine, kittimine, tasanduskihtide lisamine.

4. Liimpuitkilpe tuleb hoida kuivades ja ventileeritavates ruumides, horisontaalsetes pakkides võimaluse korral pehmendatud alusel.

Liimpuitkilpide peamised töötlemiseeskirjad:

1. Enne liimpuitkilpide montaaži, eriti talvel, soovitatakse tööruumis kilpidele pakkuda nädala pikkust aklimatiseerumise perioodi.

2. Liimpuitkilbid on ettenähtud kasutamiseks ruumides, mille temperatuur on 10–30 ° C ja suhteline õhuniiskus 40–60%.

mitruma kontrole

3. Ärge hoidke liimpuitkilpe kütteseadmete läheduses.

4. Liimpuitkilpidega töötamine ehituse või remondi ajal tuleb läbi viia kuiva ruumi täieliku valmisolekuga. Samuti tuleks vältida ruumi madalat niiskust ja kõrget temperatuuri.

Põhireeglid paigaldusreeglid:

Pärast toote lahti pakkimist katke liimpuitkilpide otsad lakiga, vahaga, või õliga. See protseduur võtab aega 5-10 minutit ja säästab tulevikus paljudest probleemidest. Talvel on soojendatavate ruumide niiskus väga madal ja tavaliselt ei vaevu inimesed ostma ja paigaldama õhuniisutajaid.

Just liimpuitkilpide otsad on need kohad, mis vastutavad suurema osa vee desorptsiooni eest (umbes 75%) ja kui keskkond on kuiv ja kuum, siis plaat praguneb just servadest. Seega ei ole see haruldus, kui paneeli niiskus on 10% (st normaalne) keskel ja 5-6% servadest, mis toob kaasa probleeme, nagu näiteks väändumine või lõhenemine.

Otsade poleerimine aitab seda vältida. Soovitame seda protseduuri korrata ka pärast avatud paneeli lõikamist.

Me võime eelneva paragrahvi ka kokku võtta sõnadega: osta liimpuitkilbid aegsasti ette ära, et anda neile aega aklimatiseerumiseks.

Loe ka

Meie tooted 19 Oktoober 2020 Servatud laud - valmistamine, liigitus ja hind See plaat saadakse pärast servamata plaatide töötlemist. Mis on servatud saematerj...
Meie tooted 19 Oktoober 2020 Miks on Stragendo OÜ kindel oma laudade kvaliteedis? Miks on Stragendo OÜ kindel oma laudade kvaliteedis?​ Me olime juba pikka aega otsinud usald...
×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.