Kuidas teha oma kätega töölaud 

Kujundage oma tööruum õigesti. Kõik, mida te selleks vajate, on hästi läbimõeldud konstruktsiooniga töölaud, kus on palju riiuleid või sahtleid.

Kuid kas valmis lahenduse leidmine on nii lihtne? Valiku piinad on teile ilmselt tuttavad. Kui poes ei ole midagi, mis vääriks teie tähelepanu, on olemas väljapääs ja selleks piisab, kui pingutada veidi oma kujutlusvõimet, leida üles oma tööriistad ja meenutada käsitöö tundides õpetatud tööoskusi. Proovige teha töölaud oma kätega ja saate tulemuse, millest unistate.

Enne laua valmistamise juurde asumist mõelge hoolikalt läbi, millisest puidust soovite seda teha. Meie veebilehelt leiate toorikuid erinevatest puiduliikidest: pöök, tamm, kirss, pähkel jne.

Millist puitu kasutada töölaua jaoks?

1. Tamm

Pajatatakse, et see on metsa kuningas. See on kõva puit, väga raske ja vastupidav. Tamm on kõige levinum materjal mitmesuguse mööbli loomiseks ja lauad pole erandiks.

2. Saar

Oma mehaaniliste omaduste poolest sarnaneb see tammega, kuid on paindlikum. Selle värv on heledam, roosade varjundite ja pärlmutterläikega. Seda on lihtne poleerida, mis on kindlasti suureks plussiks.

3. Pähkel

Ideaalne luksusliku mööbli jaoks, näeb interjööris suurepärane välja. Pähkel on üks väärispuidu liike. Sellel on ilus, väljendusrikas välimus ja palju värvivarjundeid.

Edu pant

Tulevase töölaua peamisteks tingimusteks on järgmised:

  • see on mugav;
  • sellel on olemas kõik tööks vajalik;
  • see sobib orgaaniliselt üldisesse interjööri.

Idee on protsessi alus. Seega tuleb varakult ette kujutada, kuidas teie isetehtud töölaud välja näeb.

Toome vaheldust töörutiini 

Kuidas kujundada oma töökoht ja muuta see võimalikult funktsionaalseks? Insenerimõte ei tunne piire ja isegi nii lihtsa mööblieseme nagu laud saab muuta multifunktsionaalseks, muutes selle tõeliseks mööbelsepa kunstiteoseks. Siin on mõned võimalused ebatavalise laua tegemiseks:

1. Lisada tõstejalad ja teha kokkupandav lauaplaat. Sel juhul on soovitatav kasutada tõstemehhanismi ja pöördeseadmega tuge, mis annavad sellise võimaluse sellise konstruktsiooni realiseerimiseks. Paljudele meeldib harjutada tööd seistes, uskudes, et see on kasulik selja tervisele ja annab ka lisajõudu.

reguleeritav töölaud

2. Ehitada sisse telefoni juhtmevaba laadija. Tehke oma kätega nutilaud. Telefoni juhtmevaba laadijaga mööbel on kaasaegne lahendus, mille puhul ei pea te muretsema, et nutitelefoni aku võib kõige ebasobivamal hetkel tühjaks saada.

3. Töölaud selle peal olevate sahtlitega, riiulitega ja stellaažiga. Kui tööpinnast ei piisa kõige vajaliku lauale asetamiseks, siis on sahtlite, riiulite ja stellaažide olemasolu kindlasti vajalik.     

Mis puutub tulevase töölaua suurust, siis tuleb keskenduda töökohale esitatavatele nõuetele. Kui ruum seda lubab, võiks kaaluda ka XXL suurusega valikuid. Laud võib olla oma kuju poolest nii nurgalaud või poolringi kujuline – kõik sõltub teie isiklikest eelistustest.

Kuidas teha töölauad?

Valige eelnevalt tulevase toote mõõtmed ja joonistage eskiis, millel on märgitud laua kõrgus, laius, lauaplaadi pikkus, jalgade arv ja muu vajalik. Eskiis ei pea kindlasti olema ilus, seda saab joonistada käsitsi või kasutada spetsiaalseid programme.

Pärast seda kui jõuate selgusele laua suuruse ja kuju osas jääb üle osta, vaid materjal. Puidust toorikuid leiate meie veebilehelt. Niipea kui materjal on käes saate alustada kokku panekuga.

Samm 1.Puhastage, tasandage, lõigake vajalikesse mõõtudesse ja lihvige lauaplaat.Viimistlege servad.

Samm 2.Lihvige ja katke kõik osad. Enne katmist puhastage osade pinnad tolmust.

Nõuanne: Puidu loomuliku iseloomu säilitamiseks kasutage värvimisel värvimisrulli.

Pärast töötlemist peaks laud hästi ära kuivama. Kui kõik osad on ära kuivad, võib jätkata järgmiste sammudega.

Samm 3.Tehke raam jalgadest. Töölaua jalad võivad olla kas puidust või metallist. Peatume puidust jalgadel, mis tuleb paarikaupa ühendada nii, et need oleksid üksteisega paralleelsed.

Samm 4.Kinnitage jalad lauaplaadi külge. Kasutage selleks kruvikeerajat, tehke augud, mida hiljem kasutatakse lauaplaadi ja jalgade ühendamiseks.

lihtne töölaud

×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.