Tamme lillekastid

Firma Stragendo käivitas puidust „Handywood“ tüüpi lillekastide tootmise. See on internööri kujundamise turul täiesti uudne toode. Need kastid sulanduvad hästi lääne inimese kaasaegsesse interjööri. 

Esimesse Handywood-6 komplekti kuulub: 2 keskmist aknalaudadele ja 4 suurt kasti põrandale. Stragenda on tuntud oma laia tootevalikuga ja tammepuust toodete väga hea kvaliteedi poolest. Kõik puidust lillekastid on just sellest suurepärasest materjalist tehtud. Käesoleval momendil on võib saada kolme värvitooniga tooteid tammest : naturaalne tamm, tamm-merevaigu karva ja wenge puu. Firma Stragendo käivitas puidust „Handywood“ tüüpi lillekastide tootmise. See on internööri kujundamise turul täiesti uudne toode. Need kastid sulanduvad hästi lääne inimese kaasaegsesse interjööri.

Loe lähemalt - tamme lillekastid

Tamme lillekastid
Kaasaegset interjööri, nii kodus kui bürooruumides, on raske ette kujutada ilma rohelise keskkonnata.
Miks liimpuit?

Liimitud puit omab mõningaid eeliseid täispuidu ees. Esiteks on see tugevam ja vastupidavam mõjufaktoritele. Teiseks võimaldab see kasutada maksimaalselt iga toordetaili, vähendades jäätmete hulka.

Peamised liimpuitdetailid on mööbliplaadid, töötasapinnad, postid, jalad ja käsipuud.

Muud olulised liimpuidu klassifikatsioonid on paksuse järgi (kui see on kilp) ja sektsiooni järgi (kui tegemist on ruudu- või ristkülikukujuliste toorikutega). Sõltuvalt puidu tüübist võib see olla – tamme-, saar-, pöögipuit.

Liimpuiduga töötamiseks on olemas mõned soovituslikud nõuanded. Näiteks ei tohiks pakendit vahetult pärast ostu avada. Sellest johtuvalt on soovitatav alustada tööd liimpuiduga umbes 2-3 päeva pärast ostu.