Valmistasime kliendi jooniste järgi puidust ja metallist laua

Meiega võttis ühendust klient Tallinnast. Ta vajas oma koju valmis lauda. Ta käes oli disaineri üksikasjalik joonis. Okstega tammeplaat, metallraamiga alus.

Laud pidi olema 1000x1600 suurune, lauaplaadi paksus oli 35 mm. Klient soovis, et lauaplaat oleks valmistatud kolmest plangust ja metallraam oleks ühest tükkist.

Kõigepealt kohandasime joonistust vastavalt oma võimalustele. Leppisime kliendiga kokku tekstuuri, raadiused ja viimistluse. Selles järjekorras pöördusime kolme töövõtja poole.

  • Esimene tegi tööpinna. Temaga valisime laost tammeplaadi, mis sobis suuruse ja tekstuuriga. Meister otsustas konstruktsiooni tugevuseks kasutada 8 lauda. Meister liitus toorikud kokku nii, et need moodustaksid ilusa koosluse.
  • Teine töövõtja valmistas metallosa. See osutus üheosaliseks, samas tundus üsna kerge ja õhuline.
  • Kolmas töövõtja tegeles laua installeerimise ja transpordiga. Lauaplaati kinnitati spetsiaalsete ühendusklotsidega metallosa külge. See on mugavam kui kruvid. Tänu neile klotsidele on lauaplaati lihtsam lahti monteerida.

Puidust laud metallalusel

Tulemus

Tellimuse koguväärtus oli 1100 eurot + käibemaks. Laua valmistamine ja paigaldamine võttis aega peaaegu kuu. Tähtaeg oli oodatust veidi pikem, kuid kõik olid tulemusega rahul.

×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.