Servamata laud - omadused, hind, kasutusalad

See laud on saadud koheselt tüve lõikamise järel. Peamiseks eripäraks on koor ja karmid servad.

Uus mood servamata saematerjali jaoks

Sõltumata saeveski saeraami tüübist, on servamata laud saekaatri esimeseks väljundtooteks. Järgmisena seisab puidutöötaja silmitsi küsimusega - kas jätta servamata laud selliseks nagu see algselt oli, või siis töödelda seda hiljem edasi.

Servamata laud

Viimased 5-10 aastat, tänu live-edgestiili populaarsuse kasvule, on servamata laudade kasutus laienenud märgatavalt. Kui varem oli see kiiret töötlemist või toodet äärmiselt ökonoomsete käsitööliste jaoks, siis nüüd on servamata laud leidnud koha puidu-toodetega tegelevate kaupluste kohustuslikus tootenimekirjas.

Niisiis kasutatakse esialgsel kujul viimistlemata laudade, lauaplaatide, aknalauadade, pinkide ning kujunduslike elementidena.

Servamata laud ja puutööline

Tuppeen-sahattujen lankkujen hinta ja muut ominaisuudet

Sahamattojen lautojen hinnat ovat pienemmät kuin sahattujen lautojen hinta vastaavan yksikön kohti. Käytännössä tämä materiaali tuottaa maksimitehon yksikköä kohti. Jos otat 1 m3 puuta, tuppeen-sahattua lankkua saa sieltä noin 0,85 m3.

Tamme Servamata laud

Kuitenkin käsittelemättömän puun kuivuminen on vaikeampaa. Kuivausprosessiin vaikuttavat kaikki puun ominaisuudet. Yksi oksa voi muuttaa koko lankun geometriaa kuivausprosessin aikana. Siksi käsittelemättömien levyjen kuivaus vaatii erityistä lähestymistapaa.

Eurooppalaisessa luokituksessa palvelijataulukkoa kutsutaan joskus nimellä B, mikä merkitsee  sana Boul. Tässä tapauksessa puhumme yhdestä rungosta leikatuista lautoista.

laud jalakast

×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.