Varem õlitatud kaitsva kihi värskendamine kodus

Millal tuleks puidust tööpinda/aknalauda õlitada? Umbes kord aastas või vastavalt vajadusele. Õli imbumise kohta ei ole ühtset ajakava. Mõned tööpinnad vajavad immutamist kord aastas või harvemini, teised mõne kuu pärast, eriti kuiva kliima või sagedase ja aktiivse kasutamise korral.

  1. Puhastage ja kuivatage tööpind või aknalaud põhjalikult. Pind peab olema kuiv, sest õli ei segune veega. Katke valamu ja äravoolud teibiga.
  2. Avage õlimahuti ja eemaldage pinnakile. Segage õli, kuni see on täielikult lahustunud (ärge raputage). Õli sisaldab vaha, mis õli kuivamise käigus settib. See vaha on aluseks puitpinna kaitsmisele. Kui seda ei segata õliga, ei ole toode niiskuskindel.
  3. Hõõruge õli õhukeseks, ühtlaseks kihiks, kasutades selleks kiududeta lappi. Vältige triipe pindade servades. Olge ettevaatlik, et õli ei satuks teistele pindadele. Hoidke õlipudel tihedalt suletud, kui seda ei kasutata.
  4. Oodake 15 minutit, pühkige põhjalikult ja koguge liigne õli lapiga kokku. Kui õli ei ole täielikult eemaldatud, muutub see kuivades kleepuvaks ja kogu tööpind tuleb uuesti küllastada. Laske kattel enne kasutamist 12 tundi kuivada. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame puhastamist veega mitte varem kui nädala pärast.
×
Täname teie taotluse eest!
×
Täname tellimise eest!
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Tänan teid sõnumi eest!
Võtame teiega varsti ühendust.
×
Esita taotlus
×
Taotle fotot
×
Teavitage saadavusest
Ilmoitamme saatavuudesta välittömästi sähköpostitse heti, kun tuotetta on varastossa
Veebisaidi külastamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega analüüsi ja mõõdikute jaoks. Võite lugeda meie Privaatsuseeskirju.